جستجو
منو بسته

باتری جارو شارژی گاسونیک

شرکت گاسونیک یا کمپانی گوسونیک با نام لاتین Gosonic  در زمینه طراحی و تولید لوازم خانگی و انواع باتری در ترکیه ار سال 1979 تا به امروز فعالیت می کند. جارو شارژی گاسونیک یکی از محصولات پرفروش برند گوسونیک می باشد. خرید جارو شارژی گوسونیک در ایران با استقبال زیاد تازه عروس و دامادها و جوانان مواجه شده است. از آنجا که باتری جاروشارژی گاسونیک یک کالای مصرفی است و پس از مدتی عمر باتری جارو شارژی به پایان میرسد، به خرید باتری جارو شارژی گاسونیک نیاز پیدا میکنیم. انواع باتری جارو شارژی گوسونیک معمولاً از نوع نیکل کادمیوم با ظرفیت 1500 میلی آمپر هستند و در پکهای مختلف با رنج ولتاژ مختلف تولید می شوند.

انواع باتری جارو شارژی گاسونیک عبارتند از:

باتری جارو شارژی گاسونیک 9.6 ولت و 1500 میلی آمپر ,باتری جارو شارژی گاسونیک 14.4 ولت  و 1500 میلی آمپر

شما می توانید به آسانی از داخل منزل، محیط کارتان و هر جا و هر شهری که هستید، با برقرار یک تماس با شماره های موجود در سایت الکتریک کالا به عنوان مرکز فروش باتری جارو شارژی گوسونیک از قیمت باطری جارو شارژی گاسونیک در مدل های مختلف آگاه شوید. کارشناسان ما با دقت و شکیبایی به سوالات شما پاسخ می دهند و بهترین باطری جارو شارژی مناسب دستگاه جارو شارژی گوسونیک شما را معرفی خواهند کرد.

خرید باتری جارو شارژی گاسونیک از نمایندگی فروش باتری جارو شارژی گوسونیک بسیار اسان است و شما می توانید در همه ساعات شبانه روز به خرید باطری جارو شارژی گاسونیک از طریق صفحه سایت یا تماس تلفنی با شماره سایت اقدام نمایید

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تصویر  باتری جاروشارژی گاسونیک Gosonic 14.4 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی گاسونیک Gosonic 14.4 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی گاسونیک ولتاژ خروجی: 14.4 ولت ظرفیت باتری: 1500 میلی آمپر ساعت
ریال
filter Close
دسته بندی ها
فروشندگان