جستجو
منو بسته
راهنمای جامع خرید و تعویض باتری شوکر دفاع شخصی
نظر ها  (0) راهنمای جامع خرید و تعویض باتری شوکر دفاع شخصی
باتری شوکر دفاع شخصی ابزاری حیاتی است که برای ایجاد شوک الکتریکی در دستگاه‌های شوکر استفاده می‌شود. تعویض منظم باتری و مراقبت از آن از اهمیت بالایی برخوردار است تا دستگاه شوکر همیشه در حالت آماده به کار باشد. همچنین، هنگام خرید باتری یا دستگاه شوکر جدید، به عواملی مانند توان خروجی،نوع، اندازه و وزن، و قوانین محلی توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
راهنمای خرید باتری ماشین شارژی اسباب‌بازی کودکان
نظر ها  (0) راهنمای خرید باتری ماشین شارژی اسباب‌بازی کودکان
باتری ماشین شارژی اسباب‌بازی یکی از عوامل اصلی عملکرد و کاربری صحیح این اسباب‌بازی های پرطرفدار است. باتری منبع انرژی ماشین شارژی است و بدون باتری ماشین شارژی شما حرکت نخواهد کرد.برای اطمینان از بهره‌وری بهتر و استفاده بیشتر از ماشین شارژی اسباب‌بازی، انتخاب و تعویض باتری با کیفیت امری بسیار مهم است. در این راهنما، به بررسی نکات و راهنمایی‌های مربوط به خرید باتری ماشین شارژی اسباب‌بازی می‌پردازیم. همچنین، قیمت باتری ماشین کنترلی و نحوه تعویض باتری ماشین شارژی نیز در این مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت.
میلی آمپر ساعت باتری یعنی چه؟
نظر ها  (2) میلی آمپر ساعت باتری یعنی چه؟
میلی آمپر ساعت باتری یعنی چه؟ میلی آمپر ساعت واحدی است که توان (الکتریکی) را در طول زمان اندازه گیری می کند. یکی از مهمترین مشخصه باتریها ظرفیت آنهاست که با واحد میلی‌آمپرساعت mAh نمایش داده میشود.
ضریب جریان تخلیه باتری یا C Rate چیست؟
نظر ها  (0) ضریب جریان تخلیه باتری یا C Rate چیست؟
ضریب جریان تخلیه باتری یا سی ریت C-Rate شاید قبلا عبارت سی ریت C rate یا ضریب جریان تخلیه باتری را شنیده باشید. در این قاله سعی میکنیم توضیح نسبتا کاملی در این مورد ارایه دهیم. ضریب جریان باتری یا C Rate در واقع عددی است که ضرب در مقدار ظرفیت باتری میشود و حداکثر جریان تخلیه باتری را برای ما مشخص میکند. البته در حال حاظر فقط باتریهای کمتر شناخته شده چینی عبارت عدد C Rate را روی بدنه باتری چاپ میکنند و بیشتر برندهای مطرح در تولید باتری این اعداد را در دیتا شیت باتری ذکر میکنند و روی بدنه باتری فقط نام و کد باتری را چاپ میکنند.
نحوه نگهداری و شارژ باتریهای سیلد اسید
نظر ها  (0) نحوه نگهداری و شارژ باتریهای سیلد اسید
عملکرد صحیح و عمر طولانی هر نوع باتری از جمله باتری های سیلد اسید یا SLA بستگی به شارژ صحیح باتری دارد. استفاده از روشهای نادرست و آداپتورها و شارژرهای غیر استاندارد باعث افت عملکرد و کاهش عمر باتریهای سیلد اسید میشود. توصیه الکتریک کالا به شما این است که به جای استفاده از منبع تغذیه و آداپتورهای بی کیفیت از شارژر متناسب با تکنولوژی شیمیایی باتری سیلد اسید خود استفاده کنید.
چگونه عمر باتری لپ تاپ را افزایش دهیم
نظر ها  (0) چگونه عمر باتری لپ تاپ را افزایش دهیم
بزرگترین مزیت لپ تاپ در قابل حمل بودن آن است که کاربر را قادر می سازد آن را به هر جایی ببرد. با این حال، لپ تاپها دارای یک باتری باظرفیت محدود هستند و پس از مدتی شارژشان تمام می شود و این موضوع همیشه یک نقص برای لپ تاپ بوده است. چگونه عمر باتری لپ تاپ را افزایش دهیم؟ در این مقاله سعی داریم روش هایی برای افزایش عمر باتری لپ تاپ ارائه دهیم.
ساخت باتری دریل شارژی
نظر ها  (1) ساخت باتری دریل شارژی
در این مقاله سعی داریم در مورد ساخت باتری دریل شارژی توضیحاتی را ارده کنیم. اصطلاح "ساخت باتری دریل شارژی" به معنی ترکیب فلزات و مواد شیمیایی مختلف و تولید سلول باتری نیست و به معنای ساخت پک باتری قابل شارژ برای دستگاه دریل شارژی است. پک باتری دریل شارژی در واقع تشکیل شده از تعدادی سلول باتری، یک برد کنترل شارژ و قاب باتری که سلولها و برد را درون خود جای میدهد.پس در واقع ساخت پک باتری صحیح است که در این فرایند تعدادی سلول باتری مثلا نیکل کادمیوم به صورت سری به یکدیگر نقطه جوش میشوند و با اتصال به برد کنترل شارژ تشکیل یک پک باتری را میدهند.
تعویض باتری دریل شارژی
نظر ها  (0) تعویض باتری دریل شارژی
تعویض باتری دریل شارژی مزایای دریل شارژی بسایر زیاد است ولی یکی از معایب آن عمر محدود باتری دریل شارژی است. باتری دریل شارژی عمر مفید حدودا 3 ساله دارد که پس از آن بایستی سلولهای داخل قاب باتری تعویض شوند. تعویض باتری دریل شارژی یا تعمیر باتری دریل شارژی در اکثر مواقع به دلیل پایان یافتن عمر باتری دریل شارژی انجام میشود. برای تعویض باتری دریل شارژی، به تجهیزاتی چون دستگاه نقطه جوش باتری، منبع تغذیه، هویه و تجهیزات کارگاهی نیاز است و این کار به دلایلی که بالا توضیح دادیم فقط باید توسط تکنسین حرفه ای انجام شود.
تعویض باتری جارو شارژی بلک اند دکر
نظر ها  (0) تعویض باتری جارو شارژی بلک اند دکر
تعویض باتری جارو شارژی بلک اند دکر تعویض باتری جارو شارژی بلک اند دکر طبق نمونه اصلی نصب شده توسط شرکت بلک اند دکر انجام می گردد و باتری جارو شارژی بلک اند دکر از لحاظ سایز، ولتاژ و شکل ظاهری پک باتری جارو شارژی مطابق باتری استاندارد شرکت سازنده می باشد. به دلیل پرقدرت بودن موتور جارو شارژی بلک اند دکر، فرایند نصب باتری جارو شارژی از حساسیت بالایی برخوردار است و باید اتصالات باتریها به دقت و کامل انجام شود. مشتریان عزیز امکان انتخاب ظرفیتهای متنوع باتری را دارند و میتوانند از ظرفیت 1500 میلی آمپر ساعت تا 3000 میلی آمپر را انتخاب نمایند.
تعویض باتری جاروشارژی بوش
نظر ها  (0) تعویض باتری جاروشارژی بوش
تعویض باتری جارو شارژی بوش برای تعویض باتری جارو شارژی بوش، انتخاب باتری طبق نمونه اصلی نصب شده توسط شرکت بوش انجام می گردد و باتری جارو شارژی بوش از لحاظ سایز، ولتاژ و شکل ظاهری پک باتری جارو شارژی مطابق باتری استاندارد شرکت سازنده می باشد. به دلیل پرقدرت بودن موتور جارو شارژی بوش، باتری نصب شده روی جارو شارژی های بوش دارای حداکثر ظرفیت ممکن در سایز ساب سی یعنی 3000 میلی آمپر ساعت هستند و توصیه میشود هنگام تعویض باتری جارو شارژی بوش، باتری با حداکثر ظرفیت یعنی 3000 میلی آمپر انتخاب شود.