جستجو
منو بسته

باتری جاروشارژی مولینکس

Moulinex Vacuum Cleaner Battery باتری جاروشارژی مولینکس

Moulinex Vacuum Cleaner Battery باتری جاروشارژی مولینکس

شرکت مولینکس فرانسه یکی از قدیمیترین و بهترین شرکتهای ساخت لوازم خانگی در دنیا می باشد. از جمله محصولات پر فروش این شرکت جارو های شارژی هستند.
معمولا باتری جارو شارژیهای مولینکس از جنس نیکل کادمیوم ، نیکل متال و لیتیوم یون هستند. مولینکس مدلهای متنوعی از جارو شارژی با توانهای مختلف تولید میکند که هر مدل باتری مختص به خود را دارد.
ما در مجموعه الکتریک کالا انواع پک باتری جارو شارژی مولینکس را با بهترین کیفیت و گارانتی تولید و عرضه میکنیم.

تعویض باتری جارو شارژی مولینکس

برای تعویض باتری جارو شارژی مولینکس، انتخاب باتری دقیقا طبق توصیه شرکت سازنده و نمونه باتری نصب شده توسط شرکت مولینکس انجام می گردد و باتری جارو شارژی از لحاظ سایز، ولتاژ و شکل ظاهری پک باتری جارو شارژی مطابق باتری استاندارد نصب شده توسط شرکت سازنده می باشد.
البته مشتریان عزیز امکان انتخاب ظرفیت باتری را دارند. ظرفیت باتری هر چقدر بالاتر باشد مدت زمان شارژ دهی باتری نیز بالاتر می رود.فرایند تعویض باتری جارو شارژی مولینکس در الکتریک کالا توسط تکنسین فنی و ابزارآلات استاندارد انجام میشود که همین امر باعث بالا رفتن عمر باتری و آسیب ندیدن باتری میشود.
لازم به ذکر است اتصال سلولهای باتری جارو شارژی توسط افراد غیر فنی و ابزار غیر استاندارد باعث آسیب شدید به باتری و پایین آمدن ظرفیت شارژ باتری میشود. لذا ما در مجموعه الکتریک کالا عمل پک کردن باتری جارو شارژی را با نقطه جوش استاندارد انجام میدهیم. هنگام ساخت پک باتری با نقطه جوش استاندارد اتصال پلیت نیکل به باتری در حدود یک صدم ثانیه اتفاق می افتد و باتری داغ نمیشود و آسیب نمیبیند. ولی در برخی مراکز غیر استاندارد اتصال باتری ها به یکدیگر توسط هویه داغ و قلع، لحیم میشود.

جوش غیر استاندارد باتری

این امر باتری جارو شارژی شما را تخریب میکند. و یا از دستگاه نقطه جوش باتری غیر استاندارد استفاده میشود که باعث داغ شدن بیش از حد باتری شده و ظرفیت باتری را به شدت کاهش میدهد.  

عمر باتری جارو شارژی مولینکس

عوامل زیادی در تعیین طول عمر پک باتری جارو شارژی شما دخیل هستند اما در شرایط استاندارد یک باتری با کیفیت جارو شارژی تا دو سال با ظرفیت اسمی چاپ شده روی باتری کار میکند و پس از آن به مرور زمان ظرفیت باتری پایین تر آمده و تقریبا 3 سال پس از نصب عمر باتری جارو شارژی شما به پایان میرسد و نیاز به تعویض باتری خواهید داشت.
از جمله عوامل مهم در تعیین طول عمر باتری جارو شارژی، استفاده از شارژر استاندارد است. شارژر استاندارد تضمین کننده طول عمر باتری شماست به این صورت که یک شارژر استاندارد باتری جارو شارژی، علاوه بر ولتاژ دقیق و فیلتر شده، مقدار جریان خروجی از شارژر را در مراحل مختلف شارژ کنترل میکند و با این عمل دمای داخل باتری کنترل شده و از آسیب رسیدن به باتری جلو گیرری میکند.
از عوامل مهم دیگر در طول عمر باتری جارو شارژی مولینکس دمای محیط است. باتریها به طور کل بهترین عملکردشان را در دمای مثبت 10 تا مثبت 20 درجه سانتیگراد انجام میدهند.
عامل بعدی که تاثیر به سزایی بر طول عمر باتری جارو شارژی دارد و معمولا در خانه رعایت نمیشود، این است که در مواقع عدم استفاده از جارو شارژی و پس از شارژ کامل همچنان دستگاه به برق متصل است و گاها تا روز بعد و استفاده  مجدد در دستگاه به برق متصل می ماند. این قضیه درست است که همه دستگاههای استاندارد مدار کنترل شارژ و قطع کن جریان شارژ اتوماتیک دارند اما، توصیه ما به شما این است که برای افزایش طول عمر باتری جارو شارژی خود، پس از شارژ کامل آن را از برق جدا کنید(این قضیه بر افزایش طول عمر سایر وسایل از جمله شارژر، تلویزیون، مایکروویو و ... نیز صادق است)برای مطالعه کامل مقاله عوامل موثر بر طول عمر باتری روی این لینک کلیک کنید.

مدت زمان شارژ باتری جارو شارژی

یکی از سوالات متداول هنگام خرید باتری یا تعویض باتری جارو شارژی مولینکس این است که چند ساعت دستگاه را روی شارژ بگذاریم یا اینکه مدت زمان شارژ اولیه چقدر باید باشد؟
پاسخ این سوال رابطه مستقیم با ظرفیت باتری جارو شارژی و شدت جریان خروجی شارژر جارو شارژی مولینکس شما  دارد. بدیم معنی که اگر به عنوان مثال جریان خروجی شارژر باتری جارو شارژی شما 200 میلی آمپر باشد و شما باتری با ظرفیت 2000 میلی آمپر ساعت انتخاب کرده باشید. بایک تقسیم ساده 2000/200 عدد 10 ساعت برای شارژ کامل باتری به دست می آید. البته باتری جدیدی که شما تهیه میکنید در حدود 20 تا 30 درصد شارژ اولیه دارد که در این زمان تاثیر گذار است.
در صورتی که دستگاه جارو شارژی، باتری و شارژر شما استاندارد باشند و از کیفیت خوبی برخوردار باشد. نیازی به وسواس نشان دادن در مدت زمان شارژ باتری نیست. به دلیل اینکه این دستگاهها و شارژرهای استاندارد مدار محافظ باتری و کنترل شارژ و چراغ نشانگر شارژ کامل دارند. بنابر این پس از سبز شده چراغ نشانگر شارژ باتری دستگاه و شارژر را از برق قطع نمایید.

قیمت باتری جاروشارژی مولینکس

قیمت باتری جارو شارژی مولینکس بستگی به نوع سلول استفاده شده در پک باتری جارو شارژي و ظرفیت سلول باتری دارد. ما در مجموعه الکتریک کالا قیمت باتری جارو شارژی مولینکس را بر اساس تعداد سلول استفاده شده در پک باتری محاسبه میکنیم و هیچ هزینه ای بابت پک زدن و جوش باتری دریافت نمیکنیم. و تضمین بهترین قیمت را به مشتریانمان میدهیم.

 

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تعویض باتری جارو شارژی مولینکس 

باتری جاروشارژی مولینکس 12 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی مولینکس باتری جاروشارژی مولینکس مدل MX523601 ولتاژ خروجی: 12 ولت ظرفیت باتری: 1500 میلی آمپر ساعت
7,500,000 ریال
باتری جاروشارژی مولینکس 9.6 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی مولینکس 9.6 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی بلک اند دکر ولتاژ خروجی: 9.6 ولت ظرفیت باتری: 1500 میلی آمپر ساعت
6,000,000 ریال
باتری جاروشارژی مولینکس 7.2 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی مولینکس 7.2 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی مولینکس ولتاژ خروجی: 7.2 ولت ظرفیت باتری: 1500 میلی آمپر ساعت
4,500,000 ریال
باتری جاروشارژی مولینکس 4.8 ولت 1500 میلی آمپر مدل 2

باتری جاروشارژی مولینکس 4.8 ولت 1500 میلی آمپر مدل 2

باتری جاروشارژی مولینکس ولتاژ خروجی: 4.8 ولت ظرفیت باتری: 1500 میلی آمپر ساعت
3,000,000 ریال
باتری جاروشارژی مولینکس 4.8 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی مولینکس 4.8 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی مولینکس ولتاژ خروجی: 4.8 ولت ظرفیت باتری: 1500 میلی آمپر ساعت
3,000,000 ریال
باتری جاروشارژی مولینکس 3.6 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی مولینکس 3.6 ولت 1500 میلی آمپر

باتری جاروشارژی مولینکس ولتاژ خروجی: 3.6 ولت ظرفیت باتری: 1500 میلی آمپر ساعت
2,250,000 ریال
filter Close
دسته بندی ها
فروشندگان