جستجو
منو بسته

باتری جارو شارژی آریته

شرکت آریته Ariete یکی از شرکت های فعال در حوزه لوارزم خانگی و تولید انواع باتری در کشور ایتالیا و در شهر فلورانس ایتالیا است که در زمینه طراحی و تولید لوازم خانگی، تجهیزات الکترونیکی آشپزخانه و همچنین لوازم برقی زیبایی و آرایشی در سطح جهانی شناخته شده است. جارو شارژی آریته و سایر محصولات برند آریته در کشور چین مونتاژ می شوند. جاروشارژی آریته یکی از محصولات پرفروش با طرحی زیبا و منحصر بفرد برند آریته می باشد. خرید جارو شارژی آریته در ایران با استقبال زیاد تازه عروس و دامادها و جوانان مواجه شده است. از آنجا که باتری جاروشارژی آریته یک کالای مصرفی است و پس از مدتی عمر باتری جارو شارژی به پایان میرسد، به خرید باتری جارو شارژی آریته نیاز پیدا میکنیم. باتریهای جارو شارژی آریته معمولاً از نوع نیکل کادمیوم با ظرفیت 2000 میلی آمپر هستند و در پکهای مختلف با رنج ولتاژ مختلف تولید می شوند.

انواع باتری جارو شارژی آریته عبارتند از:

باتری جارو شارژی آریته 12 ولت و 2000 میلی آمپر ,باتری جارو شارژی آریته 3.6 ولت  و 20میلی آمپر

شما می توانید از داخل منزل، محیط کارتان و هر جا و هر شهری که هستید، با برقرار یک تماس با شماره های موجود در سایت الکتریک کالا به عنوان مرکز فروش باتری جارو شارژی آریته از قیمت باطری جارو شارژی آریته در مدل های مختلف آگاه شوید. کارشناسان ما با دقت و شکیبایی به سوالات شما پاسخ می دهند و بهترین باطری جارو شارژی مناسب دستگاه جارو شارژی شما را معرفی خواهند کرد.

خرید باتری جارو شارژی آریته از نمایندگی فروش باتری جارو شارژی آریته بسیار اسان است و شما می توانید در همه ساعات شبانه روز به خرید باطری جارو شارژی آریته از طریق صفحه سایت یا تماس تلفنی با شماره سایت اقدام نمایید.

دسته بندی ها
فروشندگان