جستجو
منو بسته

باتری دریل شارژی هیتاچی Hitachi

باتری دریل شارژی هیتاچیباتری دریل شارژی هیتاچی

هیتاچی برند نامدار ژاپنی است که علاوه بر انواع وسایل الکترونیکی در زمینه ساخت انواع دریل شارژی و ابزار حرفه ای فعال است، این شرکت با فروش تعداد زیاد انواع دریل شارژی و غیر شارژی در ایران سهمی را به خود اختصاص داده است، انواع دریل های برقی هیتاچی به صورت شارژی و غیر شارژی عرضه می شوند. دریل های  شارژی هیتاچی نیروی خود را از یک پک باتری تامین میکند. با توجه به کیفیت و قدرت بالای دریل های شارژی هیتاچی، شرکت سازنده از قوی ترین باتریها برای این برند استفاده میکند. لذا توصیه میشود در خرید باتری جایگزین هم از بهترین سلولهای باتری موجود در بازار انتخاب بفرمایید.

خرید باتری دریل شارژی هیتاچی

برای خرید باتری دریل شارژی هیتاچی کافی است مدل دریل شارژی و مدل و ظرفیت باتری را در سایت الکترریک کالا جستجو کنید، و یا برای خرید باتری دریل شارژی هیتاچی تصویر یا مدل دستگاه را به شماره موجود در سایت ارسال بفرمایید تا همکاران ما در مورد انتخاب صحیح و خرید آنلاین باتری دریل شارژی به شما مشاوره بدهند.

جنس باتری دریل شارژی هیتاچی

جنس باتری دریل شارژی هیتاچی از لحاظ شیمیایی بستگی به مدل دریل شارژی دارد و در انواع مختلف تولید میشود که در زیر معرفی شده اند:

باتری لیتیوم یون دریل شارژی هیتاچی ، باتری نیکل متال دریل شارژی هیتاچی ، باتری نیکل کادمیوم دریل شارژی هیتاچی

مدلهای مختلف باتری دریل شارژی هیتاچی

باتری 12 ولت 2000 میلی آمپر دریل شارژی هیتاچی ,باتری 14.4 ولت 2000 میلی آمپر دریل شارژی هیتاچی , باتری لیتیومی 18 ولت دریل شارژی هیتاچی,باتری 21 ولت دریل شارژی هیتاچی 

قیمت باتری دریل شارژی هیتاچی

قیمت باتری دریل شارژی هیتاچی بستگی به نوع سلول استفاده شده در پک باتری دریل شارژي هیتاچی و ظرفیت سلول باتری دارد. ما در مجموعه الکتریک کالا قیمت باتری دریل شارژی هیتاچی را بر اساس تعداد سلول و ظرفیت باتری استفاده شده در پک باتری محاسبه میکنیم و هیچ هزینه ای بابت پک زدن و جوش باتری دریافت نمیکنیم. و تضمین بهترین قیمت را به مشتریانمان میدهیم.

تعویض سلول باتری دریل شارژی هیتاچی

باتری دریل شارژی هیتاچی نیز مانند سایر برندها عمری حدودا دو ساله دارد و پس از اتمام عمر باتری بایستی سلولهای باتری داخل پک باتری دریل شارژی هیتاچی را تعویض کرد. تعویض باتری دریل شارژی هیتاچی در مجموعه الکتریک کالا انجام میشود. شما با ارسال عکس و مدل دریل شارژی هیتاچی میتوانید پک آماده سلولهای باتری را به صورت جوش خورده دریافت نمایید.

تعویض سلول باتری یا خرید پک باتری آماده؟

تعویض سلولهای باتری دریل شارژی هیتاچی چند مزیت برای شما دارد:

اول اینکه قیمت خرید و تعویض سلول به مراتب پایینتر از خرید باتری آماده دریل شارژی هیتاچی است زیرا شما فقط مبلغ خرید سلولهای باتری را میپردازید و هزینه خرید قاب و برد محافظ باتری را پرداخت نمی کنید.

دومین مزیت تعویض سلول باتری دریل شارژی هیتاچی این است که شما امکان انتخاب باتری باکیفیت و تاریخ به روزتر را دارید.

سومین مزیت تعویض سلول باتری دریل شارژی هیتاچی کمک به حفظ محیط زیست با کاستن از حجم زباله های الکترونیکی است.

در کل توصیه ما به شما این است که باتریهای آماده غیر اورجینال را تهیه نفرمایید زیرا معمولا درون پک این مدل باتریها از ارزانترین و بی کیفیت ترین سلولهای باتری استفاده شده است. و معمولا ماهها  در انبارها مانده اند و قسمت قابل توجهی از عمر باتری کم شده است. البته این جملات به معنی این نیست که همیشه باتریهای آماده بی کیفیت هستند و استثنا هم وجود دارد.

 

دسته بندی ها
فروشندگان