جستجو
منو بسته

دستگاه نقطه جوش باتری

دستگاه نقطه جوش باتری چیست؟
دستگاه نقطه جوش باتری یا دستگاه جوش نقطه ای از روش جوشکاری نقطه ای Battery Spot Welding برای اتصال صفحه های فلزی نازک بدون انتشار گرما بهره می برد. جوشکاری نقطه ای نوعی جوشکاری مقاومت های الکتریکی است که از فشار و گرما به طور همزمان برای ایجاد انعقاد استفاده می شود. خرید دستگاه نقطه جوش باتری برای صنایع الکترونیکی، صنعت خودرو سازی، بردهای الکترونیکی و در صنایع باتری سازی به شدت پیشنهاد می شود و این دستگاه جوش نقطه ای کاربردهای گسترده ای در صنایع مختلف دارد. تولید انواع دستگاه نقطه جوش باتری توسط برندهای مختلف با قابلیت های متنوع در سراسر دنیا انجام می شود و برخی از دستگاه های نقطه جوش باتری قابلیت جوش نقطه ای را در چند حالت مختلف دارا می باشند. شرکت الکتریک کالا به عنوان یکی از معتبرترین مرکز فروش تجهیزات الکتریکی، فروش انواع دستگاه نقطه جوش باتری باکیفیت و قیمت مناسب را در کشور عزیزمان ایران انجام می دهد و شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه نقطه جوش باتری تولید داخل و خارج با شماره های موجود در سایت تماس تلفنی بگیرید.


روش کار دستگاه نقطه جوش باتری
تولید دستگاه نقطه جوش باتری در داخل و خارج کشور با اصول کارکرد یکسان انجام می شود. برای فهم روش کار دستگاه نقطه جوش باتری در ادامه توضیحات مختصری را در این متن خدمتتان ارائه می کنیم. دستگاه نقطه جوش باتری از مقاومت الکتریکی قطعات و تماس قطعات با یکدیگر برای ایجاد گرما و حرارت استفاده می کند. قطعات پس از رسیدن به دمای ذوب و خمیری در اثر فشار با یکدیگر آمیخته می شوند. گرمای لازم از طریق عبور جریان برق از قطعات طبق فرمول RI^2 tبدست می آید. مقدار گرمای تولید شده به شدت جریان و مدت زمان انتقال جریان بستگی دارد.  جنس قطعات، ضخامت قطعه کار و همچنین نوع الکترودها عوامل تعیین کننده مقدار بزرگی جریان و مدت زمان عبور جریان هستند. 
اگر مدت زمان عبور جریان از قطعه کار بیشتر از زمان مورد نظر باشد، جوش کاملاً خراب می شود و قطعه کار ذوب می‌شود. در بدترین حالت ممکن است که سوراخی در نقطه موردنظر ایجاد شود پس به مدت زمان جوشکاری و شدت جریان عبوری از قطعه توجه داشته باشید.
انواع دستگاه نقطه جوش باتری روش کار و اصول کاری یکسانی دارند و تنها قابلیت ها، ابعاد و مشخصات فنی آنها متفاوت است. قیمت دستگاه نقطه جوش باتری یا قیمت دستگاه جوش نقطه ای برای صنایع باتری سازی، خودرو سازی و صنایع الکترونیکی را از الکتریک کالا اخذ نمائید و به خرید دستگاه نقطه جوش باتری با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت اقدام نمائید.


کاربردهای دستگاه جوش نقطه ای
کاربردهای دستگاه جوش نقطه ای بسیار متنوع است و تقریباً در تمام صنایعی که از ورق ها استفاده می کنند، کاربرد دارد. دستگاه جوش نقطه ای تمام محصولاتی که از ورق ساخته می‌شوند را بدون انتشار حرارت جوش می دهد. خرید دستگاه جوش نقطه ای برای جوشکاری مقاومتی در صنعت خودرو بسیار توصیه می شود زیرا دستگاه جوش نقطه ای باتری به منظور جوشکاری ورق‌های بدنه خودرو کاربرد ویژه و گسترده ای دارد. انواع دستگاه نقطه جوش باتری را می‌توان در مدل های کاملاً اتوماتیک و حتی ربات های جوشکار در خطوط مونتاژ به کارگیری کرد. یکی دیگر از کاربردهای دستگاه جوش نقطه ای جوش آلیاژهای آلومینیم می باشد. قیمت دستگاه جوش نقطه ای را از طریق تماس تلفنی با الکتریک کالا به عنوان فروشنده مجاز انواع دستگاه جوش نقطه ای استعلام نمایید.
معرفی انواع دستگاه نقطه جوش باتری
در ادامه همراه ما باشید تا با انواع برندهای تولید کننده دستگاه نقطه جوش باتری، انواع مدلهای دستگاه نقطه جوش باتری و مشخصات هر کدام از آنها آشنا شوید.
دستگاه نقطه جوش باتری برند الکتریک کالا
دستگاه نقطه جوش باتری مدل EKW ساخت برند الکتریک کالا Electric kala از کشور ایران است. قیمت دستگاه نقطه جوش باطری مدل EKW با جریان 500 آمپر بسیار از لحاظ اقتصادی مناسب می باشد و از قیمت انواع دستگاه نقطه جوش باتری خارجی و رقیبان داخلی منصفانه تر و باکیفیت تر است. این دستگاه جوش نقطه ای برای اتصال چند باتری و جوش پلیت نیکل دو سر انواع باتری ها استفاده می شود. خرید دستگاه نقطه جوش باتری 500 آمپر برند الکتریک کالا برای جوشکاری و اتصال باتری ها به یکدیگر یا به اصلاح فنی پک زدن باتری ها به شدت توصیه می شود. دستگاه نقطه جوش باطری ساخت شرکت الکتریک کالا است و از کیفیت بالا و گارانتی یک ساله برخوردار است.

دستگاه نقطه جوش باتری پارس

دستگاه نقطه جوش پارس Pars Battery Spot Welding Machine یکی از با کیفیت ترین محصولات تولید داخل در زمینه جوش باتریها است. این دستگاه نقطه جوش از سیم پیچ تمام مس و رله کنتاکت نقره با طول عمر بالا تولید شده و میتواند از پس کار طولانی مدت در طول روز بدون نگرانی از داغ شدن بیش از حد ترانس بر آید. دستگاه نقطه جوش باتری پارس دارای 14 ماه ضمانت و 36 ماه خدمات پس از فروش است. به این معنی که در مدت ضمانت تولید کننده در صورت بروز خرابی بدون دریافت هزینه دستگاه را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض میکند و تا 36 ماه متعهد به تامین قطعات و تعمیرات دستگاه میباشد.

دستگاه نقطه جوش باتری برند پاورتاپ
خرید دستگاه نقطه جوش باتری برند پاورتاپ به دلیل ابعاد کوچک و قدرت بالای آن به شدت توصیه می شود. قیمت دستگاه نقطه جوش باتری برند پاورتاپ بسیار مناسب تر از انواع دستگاه جوش نقطه ای می باشد و ارزش خرید بالایی در برابر قیمت دستگاه جوش نقطه ای دارد. دستگاه جوش نقطه ای پاورتاپ در بردهای الکترونیکی و در صنایع باتری سازی یکی از پرکاربردترین دستگاه ها می باشد. 
بدنه دستگاه جوش پاورتاپ کاملاً عایق می باشد و سیم پیچ های دارای روکش نسوز هستند. دستگاه نقطه جوش پاورتاپ دارای چراغ نشانگر و الکترودهای قابل تنظیم و قابل تعویض می باشند. این دستگاه امکان جوش نقطه ای در چند حالت مختلف را دارا می باشد. 
دستگاه نقطه جوش باتری از قسمت های مختلف تشکیل شده است که نسبت به شوک های الکتریکی مقاوم می باشد و به راحتی در سیستم های تک فاز 220 ولت نظیر برق متناوب منزل قابل استفاده است. این دستگاه جوش نقطه ای از باتری مجهز به سلکتور چهار حالته و فیوز محافظت کننده تشکیل شده است. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با الکتریک کالا به عنوان مرکز فروش انواع دستگاه جوش نقطه ای به خرید دستگاه جوش نقطه ای برند پاورتاپ اقدام نمایید.

دستگاه نقطه جوش باتری برند ماهان ولد Mahan Weld
دستگاه نقطه جوش باتری برند ماهان ولد (ابزار رضا سابق) ساخت ایران یکی از پرفروش ترین دستگاه های جوش نقطه ای باتری تولید داخل است. قیمت دستگاه نقطه جوش باتری ماهان ولد از رقبای خارجی پایین تر است و از کیفیت و قدرت مناسبی برای اتصال و جوش انواع باتری های لیتیومی با به کارگیری نوارهای نیکل برخوردار است. دستگاه نقطه جوش باطری برند ابزار رضا به سیم پیچ مسی با جریان 500 آمپر مجهز شده است. ابعاد دستگاه برابر با 20*16 سانتیمتر در ارتفاع 21 سانتیمتر است. دستگاه نقطه جوش باتری ابزار رضا به صورت اتوماتیک عمل می کند و کافی است باتری ها را زیر پراب های دستگاه قرار داده و به سمت بالا حرکت دهید. انواع دستگاه نقطه جوش باتری اتوماتیک مجهز به سلکتور چهار وضعیتی هستند که از حالت 1 تا 4 به مرور قوی تر می شود. انواع ورق ها با ضخامت حدود 0.5 تا 0.2 میلیمتر را می توان به وسیله این دستگاه به هم متصل کرد. برای خرید دستگاه نقطه جوش باتری برند ماهان ولد با شماره های تماس موجود در سایت الکتریک کالا به عنوان مرکز فروش دستگاه نقطه جوش باطری ماهان ولد تماس بگیرید. کارشناسان فروش الکتریک کالا در انتخاب بهترین دستگاه نقطه جوش باتری راهنمایی های لازم را در خدمت شما ارائه خواهند کرد.

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
دستگاه نقطه جوش باتری پارس مدل w2

دستگاه نقطه جوش باتری پارس Pars welding machine

نقطه جوش اتوماتیک سلکتور چهار حالته تنظیم حرارت ترانسفورماتور سیم پیچ مس قوی ساخت ایران
28,000,000 ریال
دستگاه نقطه جوش باتری پارس

دستگاه نقطه جوش باتری پارس

نقطه جوش اتوماتیک سلکتور چهار حالته تنظیم حرارت ترانسفورماتور سیم پیچ مس قوی ساخت ایران
28,000,000 ریال
دستگاه نقطه جوش باطری الکتریک کالا

دستگاه نقطه جوش باطری الکتریک کالا

گارانتی یک ساله نقطه جوش اتوماتیک سلکتور چهار حالته تنظیم حرارت ترانسفورماتور قوی ساخت ایران
28,000,000 ریال
دستگاه نقطه جوش باطری

دستگاه نقطه جوش باطری ساریا SARIA

نقطه جوش اتوماتیک سلکتور چهار حالته تنظیم حرارت ترانسفورماتور قوی ساخت ایران
28,000,000 ریال
پدال دستگاه جوش
نقطه جوش باطری
filter Close